Exo Terra

Exo Terra Tropical Forest Floor 8.8L

ID: 1532
Produkta kods: PT3144

Noliktavā: 3

Piegādes iespējas

      


10.69€ ( Bez PVN: 8.83€ )

Preces apraksts

Tropical Forest Floor  Exo Terra ir daudzslāņu substrāts, kas ļauj atjaunot meža platību tāpat kā dabiskos lietus mežos. Meža pakaiši ir viena no raksturīgākajām lietus mežu ekosistēmas iezīmēm. Tam parasti ir divi galvenie slāņi;

Augšējo slāni galvenokārt veido sūnas un ķērpji.
Galvenais slānis sastāv no bagātīgām organiskām vielām - parasti sabrukušām lapām un koka.
Augšējais slānis sastāv no saulē kaltētām dabīgām zaļām sūnām, kas iegūtas no ilgtspējīga avota. Izmantojot šo dekoratīvo virskārtu, jūs varat patiesi izveidot mīksto grīdas segumu, kas atrodams dabiskajos lietus mežos. Saules žāvētas zaļās sūnas nodrošina dzīvniekiem mīkstu slāni, lai ielektu viņu slepenajā slēpnī. Lielākā daļa rāpuļu un abinieku barojas ar meža grīdu, meklējot pārtiku un ūdeni. Augšējais slānis pārklāj pašu substrātu zem tā, lai atvieglotu mitruma aizturi un neļautu augsnei izžūt. Bioloģiski noārdāmās sūnas ir pilnīgi bez ķimikālijām, un tās var droši kompostēt jūsu dārzā.

Pamatnes kārtu veido bagātas organiskās vielas no sasmalcinātu kokosriekstu miziņu izturīgajām šķiedrām. Tas ir 100% dabīgs, ekoloģisks un bioloģiski noārdāms substrāts ar augstām higroskopiskām īpašībām. Šis pamatmētelis ir ideāls substrāts dabiska zaļa terārija izveidošanai mitrumu mīlošiem rāpuļiem, abiniekiem un bezmugurkaulniekiem. Tā ūdens aizture, dabiskie sakņu hormoni un pretsēnīšu īpašības veicina augu augšanu jūsu terārijā. Exo Terra unikālā kokosriekstu šķiedra kodols, ko izmanto lietus mežu pakaišos, ir īsu šķiedru un kokosšķiedras kūdras graudu maisījums, sākot no rupjām granulām līdz maziem gabaliņiem, lai uzlabotu augsnes aizplūšanu un augu sakņu aerāciju.

Saulē kaltētu dabisko zaļo sūnu augšējais slānis notur pamata slāni nedaudz mitru, atvieglojot tā uzturēšanu, funkcionējot kā dabiska ekosistēma, kurā labvēlīgie organismi sadala atkritumus un tādējādi samazina smakas.

Tropical Forest Floor  Exo Terra tiek termiski apstrādāta, lai samazinātu baktēriju piesārņojumu.

Lietošanas norādījumi:
Uz terārija grīdas izklāj 5-10 cm pamatnes kārtu. Ūdeni vai izsmidziniet pamatni atkarībā no nepieciešamā mitruma līmeņa. Novietojiet dekoru terārijā un pēc tam grīdas augšpusē dekorējiet ar dabiskām zaļām sūnām. Izmantojiet Exo Terra higrometru, lai uzraudzītu mitruma līmeni. Lai palielinātu mitrumu labi vēdināmos terārijos vai terārijos ar ļoti augstu mitruma līmeni, zem terārija novietojiet zemes sildītāju. Katru dienu notīriet pamatnes vietu un, ja nepieciešams, pilnībā nomainiet to ar jaunu.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs