Söll

Söll FischMineral 500g

Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 1
ID: 1177
Produkta kods: 17244

24.99€
(Bez PVN: 20.65€)

Piegādes iespējas

      

Preces apraksts

FishMineral ir būtiski elementi zivīm, kas nav atrodami slēgtā dīķī
- veselīgām zivīm
- Atbalsta imūnsistēmu
- Palielina dzīves ilgumu
- Palīdz pret saindēšanos ar amonjaku un nitrītu
- Pret ēšanas traucējumiem
 
FischMineral ir svarīgs detoksikācijas līdzeklis visiem dīķiem ar visu veidu zivīm.

FischMineral izveido vidi, kas ir labvēlīga zivīm, neitralizē amonjaku un nitrītu, tādējādi nodrošinot visu sugu dīķu zivīm atbilstošu sugu dzīvotni. Pateicoties svarīgiem minerāliem un mikroelementiem, tas palīdz izvairīties no stresa un efektīvi novērš parazitāras slimības un ādas sēnītes. Tādējādi FischMineral veicina normālu, veselīgu vitāli svarīgu imūnās sistēmas funkciju.

FischMineral aizsargā plānas gļotādas zivis.

FischMineral ir pilnīgi drošs cilvēkiem un dzīvniekiem.

Lietošana:

Optimālais lietošanas laiks: Jūsu dārza dīķa funkcionēšanas sezonas sākumā zivtiņas ir īpaši pakļauts infekcijām, jo tās ir novājinātas pēc aukstā ziemas perioda, bet parazītu aktivitāte temperatūras paaugstināšanās rezultātā pieaug. Līdzekļa FischMineral® lietošana pirms dārza dīķa ūdens sasalšanas novērš skābekļa bada problēmas rašanos zem ledus garozas. Tādējādi Jūsu zivtiņas saņem pietiekami minerālvielas un elementus ziemošanas laikā. Arī tad, kad Jūs iemitināt savā ūdenstilpnē jaunus augus, zivtiņas un citus ūdens iemītniekus, kas izraisa izmaiņas ūdens vidē, mēs iesakām Jums lietot līdzekli FischMineral® kā dezinficējošu līdzekli.

Lietošanas veids:

Līdzeklis FischMineral® vienmērīgi jāsadala pa Jūsu dārza dīķa ūdens virsmu, iepriekš to neizšķīdinot ūdenī. Nav ieteicama pulvera tieša saskare ar augiem. Lietojot līdzekli FischMineral®, filtri un citas ierīces var turpināt savu darbību. Līdzeklis FischMineral® jāuzglabā sausā, vēsā vietā. Uzglabājot jāizvairās no saskares ar ūdeni. Atvērtie iepakojumi jāizlieto uzreiz.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Colombo Cytofex 500ml Colombo Cytofex 500ml 44.95€ 05020325
2
Bactoplus Lacto Health 1L Bactoplus Lacto Health 1L 20.49€ 05050375
11
Söll FischMineral 5kg Söll FischMineral 5kg 99.99€ 10487
1

Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi