Seachem

Seachem Reef Zooplankton 250ml

Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 3
ID: 2342
Produkta kods: 15160

28.90€
(Bez PVN: 23.88€)

Piegādes iespējas

      

Apjoms:

Preces apraksts

Reef Zooplankton ™ ir koncentrēts jūras zooplanktona maisījums, kas paredzēts, lai koraļļu augšanai nodrošinātu neaizstājamās taukskābes, olbaltumvielas, vitamīnus, aminoskābes ar bioloģiskiem karotinoīdiem. Daļiņu izmērs ir 12,5-500 mikroni, kas ļauj barot plašu jūras akvārija iedzīvotāju loku.

Reef Zooplankton ™ satur dabīgu karotinoīdu avotu, kas nodrošina būtiskus proteīnus, kā arī bioloģiski pieejamāku pigmentācijas avotu salīdzinājumā ar citiem dabīgiem avotiem un sintētiskiem pigmentiem. Karotinoīdiem ir papildu antioksidanta aktivitāte.

Turklāt Reef Zooplankton ™ tiek uzlabots, lai palielinātu svarīgu uzturvielu, piemēram, olbaltumvielu, lipīdu, B grupas vitamīnu un citu organisko pigmentu, biopieejamību, tāpēc koraļļi uzturvērtības iegūšanai patērē mazāk enerģijas. Tas ir sajaukts, lai saturētu pareizu taukskābju, ogļhidrātu un olbaltumvielu attiecību.

Izmantošana

Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Pievienojiet 1 vāciņu (5 ml) 200 L ūdens divas reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības, lai atbalstītu koraļļu augšanu. Lai iegūtu labākos rezultātus, dozējiet tieši akvārijā; mērķtiecīga barošana var pārslogot koraļļus un negatīvi ietekmēt. Atdzesēšana pēc atvēršanas ir ieteicama, bet nav nepieciešama.

Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi