Hikari

Hikari Blood-Red Parrot Medium 333g

ID: 1223
Produkta kods: 16333

Noliktavā: 1

Piegādes iespējas

      


14.99€
11.99€
(Bez PVN: 9.91€ )

Specifikācija

Visi
Barības tips
Peldoša
Barības veids
Bumbiņas
Barību izmantošana
Krāsas pastiprināšanai
Zivju izmērs
Vairāk 10cm
Zivju suga
Cihlidas

Preces apraksts

Blood-Red Parrot + ™ ir revolucionāra barība, kura izstrādāta vienīgi lietošanai ar Red Parrot, ja ir vēlama aktīva krāsu uzlabošana. Hikari-Germ ™ iekļaušana veicina ļoti efektīvu barības vielu lietošanu, savukārt līdzsvarotu sastāvdaļu profils nodrošina imūnsistēmas veselību, vēlamo formu, prognozējamu augšanu, pietiekamus enerģijas avotus un uzlabotu krāsojumu. Lieliski piemērots progresīviem hobijiem, kuri vēlas, lai viņu sarkanais papagailis pilnveidotu savu potenciālu.
Augstākā krāsu uzlabojošā iedarbība, kas iegūta no mūsu zinātniski izstrādātās Hikari® Aquatic lab apstiprinātās formulas, kas ietver čili Pepperu, Phaffia Raugs, krillu, astaksantīnu, kantaksantīnu un zupaļgliemenes miltus (kā luteīna avotu), palīdz jūsu Red Parrot saglabāt savu dabisko skaistumu visu gadu.
Piedāvājot super-iekasētu barības vielu maisījumu, kā arī labvēlīgus dzīvus mikroorganismus, kas veicina strauju augšanu un vēlamo formu bez tauku nogulsnēm!
Satur stabilizētu C vitamīnu, kas uztur imūnsistēmas veselību, tādējādi ļaujot jūsu pet labāka iespēja saglabāt labu ilgtermiņa veselību.
Paļaujieties uz granulēto Cichlid diētu, citu piemaksu ūdens diētu un mūsu vairāk nekā 135 gadu pieredzi, kad meklējat labākās iespējas saviem ūdensdzīvniekiem!
Barošana
Barojiet divas līdz trīs reizes dienā, cik daudz zivis pilnībā patērēs pēc dažām minūtēm. Jārūpējas par to, lai izvairītos no pārmērīgas barošanas un vienmēr tiktu izņemts nesadalīts ēdiens pēc barošanas perioda, lai izvairītos no veselības problēmām, kas ietekmē ūdens kvalitāti.
Mēs iesakām Asins-Red Parrot + ikdienas uzturā
Visi jūras zālēdāju veidi.
GARANTĒTA ANALĪZE
Neapstrādāts proteīns neapstrādāts taukvielas jēlšķiedras  mitrums          pelni      fosfors
         min. 40%                     min. 5%            maks. 2%  maks. 10% maks. 13% min. 1,3%

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs