Easy-Life

Easy-Life Profito 500ml

ID: 1775
Produkta kods: 8715837000438

Noliktavā: Izpārdots

Piegādes iespējas

      


Apjoms:

11.69€ ( Bez PVN: 9.66€ )

Preces apraksts

Augsti koncentrēts universālais "viss vienā" mēslojums
- Visas būtiskās uzturvielas vienā produktā, piemēram, dzelzs, kālijs un mangāns
- Spēcīga, veselīga un sulīga augu augšana
- Veicina citokīnu ražošanu, kas stimulē šūnu dalīšanos
- Ražo plašākas lapas un bagātīgas krāsas
- Uzlabo un stiprina bioloģisko līdzsvaru akvārijā
- nesatur nitrātus vai fosfātus
- Īpaši ekonomisks lietojums
- izdevīga deva: tikai 10 ml uz 100 litriem ūdens nedēļā
- droši lietošanai akvārijos ar vēžveidīgajiem

Augstā Easy-LIfe ProFito, it īpaši dzelzs, kālija un magnija, koncentrācija apmierina augu vajadzības absorbēt lielu daudzumu šo barības vielu. Šis mēslojums satur daudzus mikroelementus (ieskaitot mangānu, boru, kobaltu, litiju, molibdēnu, varu, alvu, niķeli, fluoru, jodu, alumīniju, cinku, selēnu un vanādiju). Šīs vielas dod augiem tieši to, kas nepieciešams labai augšanai. Augi tiek stimulēti, lai veidotu citokinīnus (augu hormonus), kas stimulē šūnu dalīšanos. Lapas kļūst daudz platākas, un krāsas kļūst ārkārtīgi dinamiskas.

Pateicoties ProFito, ūdens augi aug ātrāk. Tā rezultātā augi ātrāk absorbē akvārija ūdenī nevēlamās vielas, piemēram, noteiktus slāpekļa un fosfātu savienojumus. Tāpēc augi no akvārija ūdens ātrāk noņem nitrātus, fosfātus un amoniju. ProFito mazina ūdens stresu un rada vislabāko bioloģisko līdzsvaru akvārijā.

ProFito Easy-Life nesatur nitrātus un fosfātus. Antioksidanti un konservanti palēnina ProFito darbību, kas garantē ilgāku glabāšanas laiku. Produkta glabāšana vēsā un tumšā vietā arī pagarina tā glabāšanas laiku.

Produkta krāsa var mainīties no tumši zaļas līdz tumši brūnai. Pirmajās pāris nedēļās lietojiet apmēram 1/3 no devas. Pēc tam to var pielāgot, lai sasniegtu vislabāko iespējamo augšanas ātrumu (nedēļā uz 100 litriem 10 ml +/- 40%). Labāko devu var noteikt, novērojot auga jaunākās lapas. Ja tie ir gaiši zaļi, devu var palielināt. Kad parādās aļģes un / vai augu augšana vairs nepalielinās, devu var samazināt. Dažu ātri augošu augu ieviešana patiešām var būt ļoti noderīga, lai novērstu aļģu parādīšanos.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs