Hikari

Saki-Hikari Fancy Goldfish Extreme Color 100g

ID: 1169
Produkta kods: 42072

Noliktavā: 2

Piegādes iespējas

      


11.85€
9.48€
(Bez PVN: 7.83€ )

Specifikācija

Visi
Barības tips
Grimstoša
Barības veids
Granulas
Barību izmantošana
Krāsas pastiprināšanai
Zivju izmērs
1-10cm
Zivju suga
Zelta zivtiņas

Preces apraksts

Unikāla rūpīgi atlasītu sastāvdaļu kombinācija, kas uzlabo krāsu, tostarp; Spirulina, Marigold, Astaksantīns un Phaffia Dried Raugs ir izņēmuma spēja palielināt krāsu. Var sagaidīt ātrāku krāsošanu ar dziļākām nokrāsām, salīdzinot ar labāk kvalitatīviem produktiem, kas uzlabo krāsu.
Hikari asnu ™ veicina ātrāku gremošanu, tādējādi samazinot ražu papīra atkritumu pār tās sadalīšanās, tādējādi uzlabojot vispārējo kvalitātes ūdens, filtrācijas efektivitāti un var samazināt regulāri plānotā tehniskā apkope.
Lielāks E vitamīna un C vitamīna līmenis nodrošina atbalstu imūnsistēmai.
Pētījumi Hikari® Hidroekoloģijas Lab apstiprināja ikdienas barošanai, kas sastāv no tikai 25% Saki-Hikari® tēlainās zivtiņa Extreme Color Uzlabojot, piedāvā lielisku krāsu atveidi, salīdzinot ar citiem produktiem.

Barojiet 2 līdz 4 reizes dienā, tadā apjomā, kuru jūsu zivis patērēs pēc dažām minūtēm. Izvairieties no pārmērīgas barošanas. Vienmēr izņemiet no neizlietoto barību pēc barošanas laika, lai izvairītos no problēmām ar ūdens kvalitāti. Ja ūdens temperatūra pastāvīgi ir zemāka par 10 ° C vai augstāka par 30 ° C, samaziniet pārtikas daudzumu atkarībā no jūsu zivju aktivitātes līmeņa un akvārija stāvokļa.

Uzturvērtība - min. 46% proteīna, min. 7% tauku, max. 2% šķiedrvielas, max. 10% mitrums, max. 19% pelni, fosfors - min 1.5%

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs