Colombo

Colombo Bactyfec Aqua 100ml

ID: 1340
Produkta kods: A5010740

Noliktavā: 6

Piegādes iespējas

      


15.49€ ( Bez PVN: 12.80€ )

Preces apraksts

Cerpofor Bactyfec ir efektīvs pret ārējām bakteriālām infekcijām, piemēram, ādas čūlas, pelējuma un cauruma slimības.

Satura aprēķināšana:
Aprēķiniet akvārija saturu pēc iespējas labāk: garums x platums x augstums decimetros dod tukšā akvārija saturu litros. No tā ir jāatņem augi, akmeņi, koks, smiltis un tamlīdzīgi. Parasti tas ir 10%, bet ļoti pilnos akvārijos tas ir vairāk, līdz 30%.

Ūdens kvalitāte:
Laba ūdens kvalitāte ir būtiska Cerpofor Bactyfec optimālai darbībai un ātrai saslimušo zivju dziedināšanai. Tādēļ pirms un pēc ūdens vienmēr pārbaudiet ūdens kvalitāti un, ja nepieciešams, izlabojiet to.

devas:
Pirms lietošanas labi sakratīt. Bactyfec jālieto 3 dienas pēc kārtas.

1. diena: 1 ml uz 15 litriem akvārija ūdens.
2. diena: 1 ml uz 15 litriem akvārija ūdens.
3. diena: 1 ml uz 15 litriem akvārija ūdens.

Izmēriet nepieciešamo daudzumu pievienotajā mērkolbā un sadaliet to akvārijā.

Svarīgi - aerācija! Bactyfec aktīvās vielas ir dabiskas vielas, un tādēļ skābekļa saturs jūsu tvertnē var tikt samazināts šo vielu bioloģiskās sadalīšanās dēļ. Tāpēc nodrošiniet optimālu tvertnes aerāciju, lai jūsu zivīm vienmēr būtu pietiekami daudz skābekļa.

Akvārija filtrā nedrīkst lietot aktivēto ogli vai ceolītu; Uzturiet UV lampas un ozona ierīces vienu nedēļu pēc pēdējās zāļu lietošanas.

Nepārveidojiet ūdeni pārstrādes laikā, ja to neprasa slikta ūdens kvalitāte; šajā gadījumā pievieno 1 ml devu uz 15 litriem krāna ūdens.

Akvārija filtram vienkārši jāpaliek apstrādes laikā. Jūs varat atsākt iknedēļas ūdens maiņu vienu nedēļu pēc pēdējā pievienošanas (mēs iesakām 10-20%).

Brīdinājums:
Cik zināms, šis produkts ir nekaitīgs zemākiem dzīvniekiem, piemēram, vardēm, garnelēm, omāriem un gliemežiem. Diemžēl mēs to nevaram garantēt, un tādēļ Cerpofor Bactyfec lietošana šo dzīvnieku klātbūtnē ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.


Cerpofor Bactyfec tika izstrādāts lietošanai parastos publiskajos akvārijos ar pH 7 līdz 8,5 un KH 4-8 ° DH. Specializētajiem akvārijiem bieži ir dažādas ūdens vērtības, tāpēc reakcija uz Bactyfec var atšķirties no parastās; šeit mēs aplūkojam akvārijus ar zemu pH un / vai KH, kā arī akvārijus, kas izmanto ūdeni osmozei, tāpēc vadītspēja ir ļoti zema.

Savvaļas zivis var būt ļoti jutīgas pret narkotikām un bieži reaģē uz narkotikām sliktāk nekā zivis, kas audzētas saimniecībā.
Tādēļ lietošana šādās novirzīšanās situācijās ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.


Tikai lietošanai ar dekoratīvajām zivīm saldūdens akvārijos.
Uzglabāt temperatūrā no 4 līdz 32 ° C bērniem nepieejamā vietā.
Neieelpojiet zāļu tvaikus.
Izvairīties no saskares ar ādu un acīm.
Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt šo iepakojumu vai etiķeti.
kombinācijas:
Vairāk nekā divu zāļu un / vai narkotiku lietošana vienā kombinācijā pēc jūsu pašu riska. Nelietojiet vienlaicīgi ar citiem izcelsmes produktiem!

Informācija:
Caurumu slimības, ādas čūlas, sēnītes un puvi ir izraisījušas baktērijas, galvenokārt Cytophaga columnaris sugas (agrāk sauktas par Flexibacter).

Ja ādas gļotādas slānis ir bojāts (piemēram, nobrāzuma vai citas slimības dēļ, piemēram, balts punkts), baktērijas var inficēties. No bojātās teritorijas tie paplašinās apli, radot apaļus caurumus vai čūlas.

Mirušā āda vispirms kļūst balta, kas padara to izskatītu kā zivis ar baltiem plankumiem. To bieži izraisa sēne. Ja balta āda nokrīt, mēs iegūstam sarkanu caurumu, "ādas čūlu".

Uz mutes redzam baltas kompakta vietas: “mutes sēnīte”. Ribas var tikt sabojātas tik ļoti, ka tās pakļaujas atkritumos. Zivis kļūst miegains, un, ja tiek ietekmētas žaunas vai iekšējie orgāni, notiek ātra nāve.

Tā kā Cerpofor Bactyfec iedarbojas tikai pret ārējām baktēriju infekcijām, iekšējās bakteriālās infekcijas gandrīz nekad nav atrisinātas. Ja tā, tad ieteicams konsultēties ar veterinārārstu, kurš vēlams specializējas zivju slimībās.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs