Colombo

Colombo Flagellex Aqua 100ml

ID: 1338
Produkta kods: A5010785

Noliktavā: 4

Piegādes iespējas

      


22.29€ ( Bez PVN: 18.42€ )

Preces apraksts

Cerpofor Flagellex ir efektīvs pret parazītiem, kas pazīstami arī kā caurumu slimība.

Satura aprēķināšana:
Aprēķiniet akvārija saturu pēc iespējas labāk: garums x platums x augstums decimetros dod tukšā akvārija saturu litros. No tā ir jāatņem augi, akmeņi, koks, smiltis un tamlīdzīgi. Parasti tas ir 10%, bet ļoti pilnos akvārijos tas ir vairāk, līdz 30%.


Ūdens kvalitāte:
Laba ūdens kvalitāte ir būtiska Cerpofor Flagellex optimālai darbībai un ātrai ārstēšanai ar slimām zivīm. Tādēļ pirms un pēc ūdens vienmēr pārbaudiet ūdens kvalitāti un, ja nepieciešams, izlabojiet to.

devas:
1 ml uz 5 litriem akvārija ūdens. Izmēriet nepieciešamo daudzumu pievienotajā mērkolbā un sadaliet to akvārijā. Ūdenī ar zemu karbonātu cietību (KH zem 4 ° DH) vairākas stundas uzklāj Flagellex, lai novērstu triecienu no pH izmaiņām.

Ārstēšanas laikā neizmantojiet aktivēto ogli vai ceolītu filtrā; Uzturiet UV lampas un ozona ierīces 1 nedēļu pēc pēdējās lietošanas. Nepārveidojiet ūdeni pārstrādes laikā, ja to neprasa slikta ūdens kvalitāte; šajā gadījumā pievieno 1 ml uz 5 litriem pievienotā krāna ūdens.

Procedūras laikā akvārija filtram jāpaliek ieslēgtam. Procedūra ar Cerpofor Alparex izfiltrē ūdeni. Lai novērstu šo krāsu maiņu, jūs varat atsākt iknedēļas ūdens nomaiņu 1 nedēļu pēc pēdējā pievienošanas (mēs iesakām 10-20%), un jūs filtrējat ūdeni ar aktīvo ogli.

brīdinājums:
Cik zināms, šis produkts ir nekaitīgs zemākiem dzīvniekiem, piemēram, vardēm, garnelēm, omāriem un gliemežiem. Diemžēl mēs to nevaram garantēt, un tādēļ Cerpofor Flagellex lietošana šo dzīvnieku klātbūtnē ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.


Cerpofor Flagellex ir paredzēts lietošanai parastos publiskajos akvārijos ar pH no 7 līdz 8,5 un KH 4-8 ° DH. Specializētajiem akvārijiem bieži ir atšķirīgas ūdens vērtības, tāpēc atbilde uz Flagellex var atšķirties no parastās; šeit mēs aplūkojam akvārijus ar zemu pH un / vai KH, kā arī akvārijus, kas izmanto ūdeni osmozei, tāpēc vadītspēja ir ļoti zema.

Savvaļas zivis var būt ļoti jutīgas pret narkotikām un bieži reaģē uz narkotikām sliktāk nekā zivis, kas audzētas saimniecībā.
Tādēļ lietošana šādās novirzīšanās situācijās ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.
Tikai lietošanai ar dekoratīvajām zivīm saldūdens akvārijos.
Uzglabāt temperatūrā no 4 līdz 32 ° C bērniem nepieejamā vietā.
Neieelpojiet.
Izvairīties no saskares ar ādu un acīm.
Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt šo iepakojumu vai etiķeti.
kombinācijas:
Vairāk nekā divu zāļu un / vai narkotiku lietošana vienā kombinācijā pēc jūsu pašu riska. Nelietojiet vienlaicīgi ar citiem izcelsmes produktiem!

Informācija:
Flagellates tiek sauktas, piemēram, tāpēc, ka tās tiek pārvietotas, izmantojot relatīvi nelielu skaitu karogu (burkānu). Galvenās problēmas izraisa iekšējais karogs: Octomitus, Protopalina un Spironucleus. Octomitus (agrāk Hexamita) pirmo reizi tika novērots diskusus, tātad nosaukums "Discus Disease". Tagad mēs zinām, ka var tikt ietekmētas vairākas zivju sugas, īpaši ciklīni, īpaši Āfrikas ezeru ciklīdu grupa (ieskaitot Malāviju un Tanganiku).

Bieži rodas problēmas kuņģa-zarnu traktā. Ekskrementi zaudē krāsu un karājas aiz zivīm, piemēram, gļotains pavediens. Zivis zaudē svaru un apetīti.

Acis izliekas. Parazīts var izplatīties visā organismā, kas galvenokārt skar aknas un nieres. Klasiskajā caurumu slimībā galvā parādās mazi caurumi, no kuriem ir strutainas aizbāžņi. Kad slimība progresē, caurumi kļūst par kauliem. Paplašināšanās notiek arī visā ķermenī, īpaši gar sānu līnijām.

Pēc tam muskuļus, acis, iekšējos orgānus un tamlīdzīgus bojājumus nevar novērst. Tādēļ ir svarīgi ārstēt jau agrīnā stadijā. Sliktas kvalitātes pārtikai un ūdenim bez stabilizēta C vitamīna ir svarīga loma klasisko bedres slimību attīstībā.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs