Colombo

Colombo Dactycid Aqua 100ml

ID: 1339
Produkta kods: A5010755

Noliktavā: Izpārdots

Piegādes iespējas

      


13.99€
11.19€
(Bez PVN: 9.25€ )

Preces apraksts

COLOMBO Cerpofor Dactycid ir efektīvs pret iekšējiem un ārējiem tārpiem, piemēram, nematodiem, ādas tārpiem (Gyrodactylus) un žaunu tārpiem (Dactylogyrus).

Satura aprēķināšana:
Aprēķiniet akvārija saturu pēc iespējas labāk: garums x platums x augstums decimetros dod tukšā akvārija saturu litros. No tā ir jāatņem augi, akmeņi, koks, smiltis un tamlīdzīgi. Parasti tas ir 10%, bet ļoti pilnos akvārijos tas ir vairāk, līdz 30%.

Ūdens kvalitāte:
Laba ūdens kvalitāte ir būtiska Dactycid Serfophore optimālai darbībai un ātrai slimnieku ārstēšanai. Tādēļ pirms un pēc ūdens vienmēr pārbaudiet ūdens kvalitāti un, ja nepieciešams, izlabojiet to.

devas:
Pirms lietošanas sakratiet 30 sekundes!

1 ml uz 5 litriem akvārija ūdens. Izmēriet nepieciešamo daudzumu pievienotajā mērkolbā un sadaliet to akvārijā. Izmantojiet ūdeni, kas vēdina gaisa sūkni. Pirms lietošanas nomainiet 25% ūdens un pēc 48 stundām atkal nomainiet 25%. Ir ieteicams atkārtot kursu pēc 14 dienām.

Ārstēšanas laikā neizmantojiet aktivēto ogli vai ceolītu filtrā; Uzturiet UV lampas un ozona ierīces 1 nedēļu pēc pēdējās lietošanas. Nepārveidojiet ūdeni pārstrādes laikā, ja to neprasa slikta ūdens kvalitāte; šajā gadījumā pievieno 1 ml uz 5 litriem pievienotā krāna ūdens.


Akvārija filtram vienkārši jāpaliek apstrādes laikā. Jūs varat atsākt iknedēļas ūdens maiņu vienu nedēļu pēc pēdējā pievienošanas (mēs iesakām 10-20%).

brīdinājums:
Šis produkts var kaitēt zemākiem dzīvniekiem, piemēram, vardēm, garnelēm, omāriem un gliemežiem, kā arī ziloņu zivīm un saistītajām sugām. Tādēļ Cerpofor Dactycid lietošana šo dzīvnieku klātbūtnē nav ieteicama.

Cerpofor Dactycid tika izstrādāts lietošanai parastos publiskajos akvārijos ar pH 7 līdz 8,5 un KH 4-8 ° DH. Specializētajos akvārijos bieži ir atšķirīgas ūdens vērtības, tāpēc reakcija uz dakticīdu var atšķirties no parastās; šeit mēs aplūkojam akvārijus ar zemu pH un / vai KH, kā arī akvārijus, kas izmanto ūdeni osmozei, tāpēc vadītspēja ir ļoti zema.

Savvaļas zivis var būt ļoti jutīgas pret narkotikām un bieži reaģē uz narkotikām sliktāk nekā zivis, kas audzētas saimniecībā.
Tādēļ lietošana šādās novirzīšanās situācijās ir pilnībā pakļauta jūsu riskam un riskam.
Tikai lietošanai ar dekoratīvajām zivīm saldūdens akvārijos.
Uzglabāt temperatūrā no 4 līdz 32 ° C bērniem nepieejamā vietā.
Neieelpojiet. Izvairīties no saskares ar ādu un acīm.
Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt šo iepakojumu vai etiķeti.
kombinācijas:
Vairāk nekā divu zāļu un / vai narkotiku lietošana vienā kombinācijā pēc jūsu pašu riska. Nelietojiet vienlaicīgi ar citiem izcelsmes produktiem!

informācija:
Acanthocephala vai hookworms ir ar snīpi ar āķiem, ar kuriem tie piestiprina zarnu sienām. Tārpu olas tiek izlaistas caur zivju izkārnījumiem. Nematodes vai apaļkoki ir garie apaļkoki, kas atrodas zarnās. Olu kāpuri arī transportē ar dzīvnieku barību. Daži kāpuri šķērso zivju ķermeni un var atrasties muskuļos un orgānos. Noteiktos apstākļos pieaugušie tārpi parādās no šiem atpūtas kāpuriem. Zivis, ko skar nematodes un āķi, zaudē svaru un kļūst gļotādas izkārnījumi.

Cammalanus cotti ir dzīvsirdīgs tārps, kas izpaužas kā sarkanīgu tārpu kopums, kas karājas no zivju tūpļa. Tārpi, ko mēs šeit redzam, ir tikai daudzu zarnu simptomu simptomi. Ādas un žaunu tārpi ir plakani sūkšanas tārpi (Trematodes Monogena).

Gyrodactylus ir ādas tārps, kas var notikt arī uz žaunu, un Dactylogyrus ir žaunu tārps, kas reizēm atrodams uz ādas. Viņu kāpuri var peldēties tieši uz citām zivīm, lai tās inficētu. Ādas tārpi ir dzīve, kas nozīmē, ka viņi ļoti ātri palielina daudzumu un veidojas pelēka gļotāda.

Rauga olas. Zirgi un pieaugušie tārpi ietekmē žaunas, izraisot zivju peldēšanu ar atvērtiem žokļiem. Abās infekcijās zivis kļūst aizliktas un aizmigušas ar smiltīm un akmeņiem. Slimību pastiprina sēnītes, baltie plankumi un baktērijas, kas, par laimi, ir efektīvas pret Cerpofor Alparex un Cerpofor Bactyfec.

Hydras ir saldūdens polipi, kas nonāk ūdens blusu tvertnē. Tās daudzkārt vairojas uz augiem un logiem un izraisa īpašu trauksmi. Turklāt viņi uzņemas jauniešus. Planaria ir balti pelēks plakanvīns, kas lielā skaitā parādās uz vējstikla, it īpaši, ja gaisma ir izslēgta. Principā tās barojas ar organiskiem materiāliem, bet tajā pašā laikā tās var parazitēt uz zivju žaunām un gļotādām, kā arī uz paklāja.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs